Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0