Movies
Ratings
79
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
AbductionRated ★ 2.0
No MercyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
AntitrustRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5