Movies
Ratings
352
Safe HavenRated ★ 4.0- NatalieRated ★ 1.0
PhenomenonRated ★ 3.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 2.0
CocktailRated ★ 2.0
The ESP CoupleRated ★ 2.0
SpreadRated ★ 4.0
My Wedding CampaignRated ★ 1.0
The VowRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 2.0
Love NowRated ★ 2.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 2.0
The ContactRated ★ 2.0
A PromiseRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0