Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0