Movies
Ratings
320
Django UnchainedRated ★ 5.0
Carry OnRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5