Movies
Ratings
227
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Funeral Parade of RosesRated ★ 4.5
Permanent VacationRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Natural Born KillersRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0