Movies
Ratings
66
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
RushRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0