Movies
Ratings
299
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Stations of the CrossRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Tom at the FarmRated ★ 4.0
Swimming PoolRated ★ 4.5
MommyRated ★ 5.0
8 WomenRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0