Movies
Ratings
236
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
My SonRated ★ 4.0- The SpyRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0