Titles you rated
Mean GirlsRated ★ 4.0
ErasedRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
BirthdayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
CluelessRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5