Titles you rated
Dirty DancingRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 4.0