Titles you rated
Se7enRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
A SeparationRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.0
One for All, All for OneRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Planet TerrorRated ★ 3.0
Sex DriveRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0