Series
Ratings
76
My MisterRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Space ForceRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
UploadRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0