Series
Ratings
12
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5