Movies
Ratings
100
The CroodsRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0