Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Battle of the SexesRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Idea of YouRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
ItRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5