Movies
Ratings
172
Cast AwayRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Night and DayRated ★ 5.0
In Another CountryRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0