Movies
Ratings
76
X-MenRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0