Movies
Ratings
1873
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
BorderlandsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 0.5
Demon CityRated ★ 0.5
Smile 2Rated ★ 1.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
The Tomorrow WarRated ★ 1.5