Series
Ratings
138
CassandraRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Invisible UsRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 0.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.0- Meitantei Stay HomesRated ★ 2.5
- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 2.5
Trillion GameRated ★ 2.5
Dragon ZakuraRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Fermat's CuisineRated ★ 2.0
Lemming in the GardenRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.0