Series
Ratings
111
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 1.0
Mask GirlRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
One Day OffRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Dead End: Paranormal Park Season 1Rated ★ 4.0- Dead End: Paranormal Park Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.5
Gravity Falls Season 2Rated ★ 4.5