Movies
Ratings
126
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 0.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5