Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
BigRated ★ 1.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0