Series
Ratings
366
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
GalileoRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- Zombieverse Season 2Rated ★ 5.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 1.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 2.0