Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
One Ordinary DayRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0