Movies
Ratings
227 I Give My First Love to YouRated ★ 4.0 I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
 More Than BlueRated ★ 4.0 More Than BlueRated ★ 4.0
 Way Back HomeRated ★ 5.0 Way Back HomeRated ★ 5.0
 Lorenzo's OilRated ★ 5.0 Lorenzo's OilRated ★ 5.0
 Public EnemyRated ★ 3.0 Public EnemyRated ★ 3.0
 Another Public EnemyRated ★ 3.0 Another Public EnemyRated ★ 3.0
 TroubleshooterRated ★ 4.0 TroubleshooterRated ★ 4.0
- HARMONYRated ★ 4.0
 The Face ReaderRated ★ 5.0 The Face ReaderRated ★ 5.0
 AntiqueRated ★ 4.0 AntiqueRated ★ 4.0
 Tough as IronRated ★ 4.0 Tough as IronRated ★ 4.0
 Heart Is 2Rated ★ 5.0 Heart Is 2Rated ★ 5.0
 The Last BlossomRated ★ 5.0 The Last BlossomRated ★ 5.0
 Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0 Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
 Blades of BloodRated ★ 5.0 Blades of BloodRated ★ 5.0
 Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0 Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
 The Taste of MoneyRated ★ 3.0 The Taste of MoneyRated ★ 3.0
 Nanny McPheeRated ★ 5.0 Nanny McPheeRated ★ 5.0
 Heart is...Rated ★ 5.0 Heart is...Rated ★ 5.0
- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0