Series
Ratings
14- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Who Is Erin Carter?Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0