Movies
Ratings
114
Horton Hears a Who!Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0