Titles you rated
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 1.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5