Titles you rated
Ah! My GoddessRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5