Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5