Series
Ratings
41
Schitt's CreekRated ★ 5.0
Schitt's CreekRated ★ 5.0
Schitt's CreekRated ★ 5.0
Schitt's CreekRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- The Big CRated ★ 4.5
- The Big CRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The Office Season 9Rated ★ 3.0