Movies
Ratings
26
TransformersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0