Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
City of EmberRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 1.0