Movies
Ratings
496
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 1.5
VivariumRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 1.5
JobsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5