Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0