Titles you rated
TarzanRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0