Titles you rated
SunnyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5