Series
Ratings
63
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5