Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
BargainRated ★ 1.5
VigilanteRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.5