Series
Ratings
31
A Song to the SunRated ★ 2.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.0
- Three FriendsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0