Movies
Ratings
20
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.0