Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
QuickRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0