Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Smokin' AcesRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
LockoutRated ★ 4.0
CountdownRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
Miss ConspiratorRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0