Titles you rated
ControlRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
CrashRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Road HomeRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
ElephantRated ★ 4.0
AmourRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Another YearRated ★ 5.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Almost FamousRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0