Movies
Ratings
608
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- DreamRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
HungerRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5