Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 2.5
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
The MotherRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0