Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0