Movies
Ratings
453
After the RainRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5- The Knight of Shadows: Between Yin and YangRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0