Titles you rated
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5